Снігурівку знає вся Україна!

Навесні Всеукраїнський Фонд «FOLK UKRAINE» оголосив про проведення VII Всеукраїнського Фестивалю писанок 2017. 585 художників з усієї України взяли участь в арт-перфомансі. Місце проведення – Софійська і Михайлівська площі в Києві. Концепція: Об’єднання між двома дзвіницями українських митців, які представлять своє бачення розпису традиційних писанок та писанок-мальованок.

Вихованці Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва О.В.) вирішили взяти участь в конкурсі і представити рідну Снігурівку на всеукраїнському рівні.

Для участі у фестивалі оргкомітет надав майстрам форму для розпису (яйце 70 см. висотою), акрилові фарби і лак для покриття готового виробу. За умовами конкурсу писанку необхідно було оформити переважно традиційним розписом, що притаманний регіону-учаснику. Та наші гуртківці, як справжні патріоти своєї маленької батьківщини, вирішили намалювати на писанці герб рідної Снігурівки.

Нарешті отримано матеріали - і робота закипіла. Спочатку треба було зробити ескіз, потім – грунтовка майбутньої писанки, розмальовка красками і покриття лаком. Діти із задоволенням працювали над своїм творінням. І ось результат: наша писанка, виставлена на Софійській площі в Києві, отримала багато схвальних відгуків, а колектив гуртка нагороджено дипломом Всеукраїнського Фонду «FOLK UKRAINE».

Зараз снігурівська писанка мандрує по Україні, розповідаючи всім людям, що є таке містечко Снігурівка, де талановиті діти-патріоти дуже люблять свою маленьку батьківщину.

Т.О.Нікулишева,

методист БТДЮ