Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівку знає вся Україна!

Навесні Всеукраїнський Фонд «FOLK UKRAINE» оголосив про проведення VII Всеукраїнського Фестивалю писанок 2017. 585 художників з усієї України взяли участь в арт-перфомансі. Місце проведення – Софійська і Михайлівська площі в Києві. Концепція: Об’єднання між двома дзвіницями українських митців, які представлять своє бачення розпису традиційних писанок та писанок-мальованок.

Вихованці Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Васильєва О.В.) вирішили взяти участь в конкурсі і представити рідну Снігурівку на всеукраїнському рівні.

Для участі у фестивалі оргкомітет надав майстрам форму для розпису (яйце 70 см. висотою), акрилові фарби і лак для покриття готового виробу. За умовами конкурсу писанку необхідно було оформити переважно традиційним розписом, що притаманний регіону-учаснику. Та наші гуртківці, як справжні патріоти своєї маленької батьківщини, вирішили намалювати на писанці герб рідної Снігурівки.

Нарешті отримано матеріали - і робота закипіла. Спочатку треба було зробити ескіз, потім – грунтовка майбутньої писанки, розмальовка красками і покриття лаком. Діти із задоволенням працювали над своїм творінням. І ось результат: наша писанка, виставлена на Софійській площі в Києві, отримала багато схвальних відгуків, а колектив гуртка нагороджено дипломом Всеукраїнського Фонду «FOLK UKRAINE».

Зараз снігурівська писанка мандрує по Україні, розповідаючи всім людям, що є таке містечко Снігурівка, де талановиті діти-патріоти дуже люблять свою маленьку батьківщину.
 

Т.О.Нікулишева,

методист БТДЮДата: 19.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції