19 червня 2017 року оголошено днем жалоби за померлим земляком-військовослужбовцем

19 червня 2017 року оголошено днем жалоби за померлим земляком-військовослужбовцем Збройних Сил України Стовбовенко Олегом Олександровичем.

У день жалоби на території Снігурівського району рекомендовано утриматись від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Також рекомендовано приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах підприємств та установ недержавної форми власності.

Вічна пам'ять герою!

Дата: 18.06.2017    Всі новини розділу →