Снігурівські поліцейські отримали новий службовий електромобіль

16 червня голова райдержадміністрації Інна Бойко вручила ключі від новенького електромобіля Mitsubishi Outlander PHEV начальнику Снігурівського відділу поліції, майору Андрію Гриненку. На церемонії вручення також були присутні голова районної ради Тетяна Мезіна, секретар міської ради Тетяна Андрющенко разом з колективом.

Вручаючи ключі, Інна Володимирівна підкреслила що завдяки  реформам Президента України Петра Порошенка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова покращена матеріально технічна база поліції. Побажала працівникам поліції плідної праці на благо нашого району, а також побажала благополуччя в сім’ях і щоб в Україні наступив мир.

Андрій Гриненко відмітив, що у районному відділі поліції створено групу реагування патрульної поліції, яка буде використовувати даний автомобіль.

Нагадаємо, що 27 травня японською стороною Україні в рамках Кіотського протоколу для потреб поліції було передано 635 автомобілів.

Автомобілі-гібриди мають 2-літровий бензиновий двигун і акумулятор, заряду якого вистачає для подолання 100 км. Літієва батарея заряджається як від роботи бензинового двигуна, так і від мережі 220 вольт.

Дата: 17.06.2017    Всі новини розділу →