Снігурівчани - чемпіони та призери змагань

У м. Очаків закінчився Всеукраїнський турнір «Пам’ять» з дзюдо серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь вихованці Снігурівської ДЮСШ. Срібними призерами стали І. Петрончак і А. Катано.

У с.Кавказ Березнегуватського району проведено відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Башкірова, колишнього депутата Верховної Ради України. Вдало виступили вихованці Снігурівської ДЮСШ. На першу сходинку піднялися І. Петрончак, А. Катано, В. Кузнецов; срібні призери – К. Ткаченко, В. Левицький, Б. Шульц; бронзові призери – Н. Зіньковський, М. Сергеюк, Є. Зубченко, А. Кузнецов, І. Лопатньов.

Вітаємо юних спортсменів з досягнутими успіхами.

Т.Г. Засєченко, методист Снігурівської ДЮСШ

Дата: 15.06.2017    Всі новини розділу →