Інна Бойко привітала медпрацівників з професійним святом

15 червня в районному будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені Дню медичного працівника. Це свято тих, хто присвятив своє життя благородній справі - турботі про життя і здоров'я людини. Сьогодні, як і в усі часи, професія медичного працівника є однією з найблагородніших. Адже саме людям в білих халатах випали честь і обов’язок - зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар - життя.

Голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова райради Тетяна Мезіна у вітальній промові побажали працівникам медицини міцного здоров’я, успіхів, наснаги, родинного затишку та добробуту. Також, керівники району нагородили медичних працівників почесними грамотами за високий професіоналізм, сумлінну працю, гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисним та з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника.

Приємні враження подарували присутнім виступи Наталії Старкової, Тетяни Ясонової, Олександра Луцкіна, Каріни Паліводи та вокальних ансамблів і творчих колективів районного будинку культури та будинку творчості дітей та юнацтва.

Дата: 15.06.2017    Всі новини розділу →