14 червня щорічно відзначається Всесвітній День донора крові.

Донорство - благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя хворим. Донорство символізує безкорисну ідею допомоги іншим людям. І саме у цей день дякують тим, хто добровільно здає свою кров заради спасіння інших людей.

В цей день в Снігурівської районної бібліотеки ім.В.Бойченка відбулося вшанування донорів району . З святом їх привітала голова Районного товариства Червоного Хреста Т.Баніт, начмед Снігурівської районної лікарні В.Г.Флігіїнськіх.

Музичні вітання подарували учасники РБК та вихованці БТДЮ під керівництвом Т. Ясонової: Н.Орлова, К.Полівода, Д.Чистякова, Н. Лукащук, С.Дмитренко, О.Ясинецький. Зустріч відбулася завдяки спонсорській допомозі депутата обласної ради А.Закусілову та волонтеру Н. Біжан.

Дата: 15.06.2017    Всі новини розділу →