Чекаємо на вас в музеї

Останнім часом все частіше навідуються до музею-філії воїнів-інтернаціоналістів діти. Те, що вони бачать тут, вражає їх. З якою цікавістю слухають вони розповіді про не таке вже й далеке минуле, полите кров’ю наших дідів і батьків, уважно розглядають експонати, які дихають історією.

Щодня до музею заходять діти, а більшість - не перший раз. Як і ці учні міської школи №4 (на фото). Відвідують іноді цілими сім’ями. І це дуже добре.

Тож раджу всім, кому не байдужа власна історія, хто бажає доторкнутися до нашої минувщини, завітайте до районного історико-краєзнавчого музею в районному будинку культури та його філії.

Двері для вас завжди відкриті!

Дата: 15.06.2017    Всі новини розділу →