Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Чекаємо на вас в музеї

Останнім часом все частіше навідуються до музею-філії воїнів-інтернаціоналістів діти. Те, що вони бачать тут, вражає їх. З якою цікавістю слухають вони розповіді про не таке вже й далеке минуле, полите кров’ю наших дідів і батьків, уважно розглядають експонати, які дихають історією.

Щодня до музею заходять діти, а більшість - не перший раз. Як і ці учні міської школи №4 (на фото). Відвідують іноді цілими сім’ями. І це дуже добре.

Тож раджу всім, кому не байдужа власна історія, хто бажає доторкнутися до нашої минувщини, завітайте до районного історико-краєзнавчого музею в районному будинку культури та його філії.

Двері для вас завжди відкриті!Дата: 15.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції