В райдержадміністрації вивчали перспективи впровадження енергозберігаючих технологій

Питання енергозбереження – одне з найактуальніших у сучасних умовах господарювання. Особливо гостро воно постає з настанням опалювального сезону.

13 червня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань впровадження енергозберігаючих технологій, у якій взяли участь депутат обласної ради Олена Донченко разом з представником ТОВ “Ніктеплосервіс”, начальник відділу освіти Любов Мендус, в.о.головного лікаря Микола Коврига, директор центру фінансово-господарського забезпечення закладів освіти В’ячеслав Даценко.

На нараді було обговорено можливість запровадження інвестиційного проекту з встановлення енергозберігаючих котлів на пелетах в Снігурівській ЦРЛ та в одній з міських шкіл. Представник ТОВ “Ніктеплосервіс” розповів про переваги даного проекту та про успіхи вже реалізованих проектів на Миколаївщині. В собівартість проекту також входить і технічне обслуговування.

- Ми все одно йдемо до того, що нам потрібно шукати альтернативні види опалення з метою економії коштів. Нам необхідно спробувати, щоб вже наступного року ми остаточно знали, наскільки ці впровадження будуть ефективні. В разі успіху - ці технології будуть запроваджені в навчальних закладах, - відмітила Інна Бойко.

По закінченню наради учасники засідання разом з представником ТОВ “Ніктеплосервіс” провели огляд котелень Снігурівської ЦРЛ та Снігурівської ЗОШ №1. Надалі будуть надані відповідні пропозиції щодо запровадження даного проекту.

Звичайно, за альтернативною енергетикою – майбутнє, і поступово суспільство прийде до стану активного його використання. Ця думка була основною практично у всіх, хто взяв участь в обговоренні можливостей впровадження енергозберігаючого альтернативного обладнання в нашому регіоні.

Дата: 14.06.2017    Всі новини розділу →