Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В райдержадміністрації вивчали перспективи впровадження енергозберігаючих технологій

Питання енергозбереження – одне з найактуальніших у сучасних умовах господарювання. Особливо гостро воно постає з настанням опалювального сезону.

13 червня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань впровадження енергозберігаючих технологій, у якій взяли участь депутат обласної ради Олена Донченко разом з представником ТОВ “Ніктеплосервіс”, начальник відділу освіти Любов Мендус, в.о.головного лікаря Микола Коврига, директор центру фінансово-господарського забезпечення закладів освіти В’ячеслав Даценко.

На нараді було обговорено можливість запровадження інвестиційного проекту з встановлення енергозберігаючих котлів на пелетах в Снігурівській ЦРЛ та в одній з міських шкіл. Представник ТОВ “Ніктеплосервіс” розповів про переваги даного проекту та про успіхи вже реалізованих проектів на Миколаївщині. В собівартість проекту також входить і технічне обслуговування.

- Ми все одно йдемо до того, що нам потрібно шукати альтернативні види опалення з метою економії коштів. Нам необхідно спробувати, щоб вже наступного року ми остаточно знали, наскільки ці впровадження будуть ефективні. В разі успіху - ці технології будуть запроваджені в навчальних закладах, - відмітила Інна Бойко.

По закінченню наради учасники засідання разом з представником ТОВ “Ніктеплосервіс” провели огляд котелень Снігурівської ЦРЛ та Снігурівської ЗОШ №1. Надалі будуть надані відповідні пропозиції щодо запровадження даного проекту.

Звичайно, за альтернативною енергетикою – майбутнє, і поступово суспільство прийде до стану активного його використання. Ця думка була основною практично у всіх, хто взяв участь в обговоренні можливостей впровадження енергозберігаючого альтернативного обладнання в нашому регіоні.Дата: 14.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції