Зустріч із учасниками АТО

10.06. на чолі з головою Снігурівської громадської організації «Разом ми сила» Коцар М.П. до районного історико – краєзнавчого музею завітали ветерани, учасники АТО, матері та дружини військовослужбовців. Відвідувачі ознайомилися з історією створення музею, експозиційними залами. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих в АТО та померлих побратимів. Відвідувачі висловили бажання розширити експозицію, присвячену учасникам АТО та брати активну участь у її поповнені.

І.Мочаліна, директор музею

Дата: 13.06.2017    Всі новини розділу →