Інна Бойко сільським головам: “Збільшення ставки земельного податку - це ваш шлях до економічного розвитку”

По закінченню щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів РДА, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з сільськими головами. На порядку денному стояло лише одне питання - збільшення ставки земельного податку до 1%.

Слід зазначити, обговорення цього питання відбувається вже не вперше. Станом на сьогоднішній день майже по всім сільським радам ставка земельного податку складає 0,3%, лише нещодавно деякі сільські ради вже почали підвищувати ставку до рівня 0,5 - 0,7%.

Взявши слово, Інна Володимирівна вкотре наголосила, що сплата даного податку буде надходити не до районного бюджету, а виключно до бюджетів сільрад, збільшення ставки до 1 відсотка надасть змогу отримати додатково майже 6 млн.грн. Тому, перш за все депутати сільрад повинні бути зацікавленні в підвищенні ставки податку.

- Ви повинні дбати, щоб до ваших бюджетів надходили кошти, - підкреслила Інна Бойко.

Слід також врахувати те, що отримані кошти можна залучити на вирішення нагальних потреб сільських рад. Під час попередніх нарад по децентралізації деякі сільські голови казали, що збільшать ставку після об’єднання громади. Проте, Інна Бойко відмітила, що їм ніщо не заважає збільшити ставку зараз і витрачати ці кошти на розвиток.

Дата: 12.06.2017    Всі новини розділу →