Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 12 червня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням керівництва району Інни Бойко та Тетяни Мезіної за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ району.

Було розглянуто низку питань. Зокрема, Інна Володимирівна проінформувала присутніх про результати виїзної наради, яка відбулася минулого тижня. Інна Бойко відмітила, що керівникам структурних підрозділів потрібно активніше проводити виїзні прийоми громадян.

За повідомленням очільниці району, Новопетрівська сільська рада бере участь у виготовленні проекту по капітальному ремонту водопровідної мережі, завдяки якому планується відновити аварійні ділянки мережі в с.Новопетрівка. Інна Бойко наголосила, що цей проект - є одне з першочергових завдань. Проект зараз знаходиться на стадії виготовлення проектної документації і Інна Бойко доручила начальнику відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА Валентині Пузир тримати це питання на особливому контролі.

Представникам податкової було доручено провести повний аналіз по сільським радам в розрізі сільгоспвиробників по сплаті податків на 1га, виділивши окремо податки, які надходять до бюджету сільської ради та до держбюджету.

Також, на нараді були розглянуті питання щодо участі державних установ району в проекті енергозбереження, рейтингові показники економічного розвитку району, а також більш буденні питання: бюджет, субсидії, освіта.

Наприкінці наради, Інна Бойко та Тетяна Мезіна привітали журналістів редакції районної газети “Вісті Снігурівщини” з професійним святом та вручила подяку від Миколаївської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм та творчу працю. Також, очільники району привітали з Днем народження в.о.головного лікаря Миколу Ковригу.

Дата: 12.06.2017    Всі новини розділу →