За ініціативи Олексія Савченка з 11 січня на Миколаївщині працює «Гаряча лінія голови облдержадміністрації»

Головною метою впровадження «Гарячої лінії» є надання необхідної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань:

«Для нас важливо повернути довіру людей до влади,- наголошує Олексій Савченко. - Оскільки трапляються випадки, коли жителі мають проблему і навіть не знають, куди потрібно звернутись, щоб її вирішити».

За словами голови облдержадміністрації Олексія Савченка, «Гаряча лінія» – стане індикатором роботи системи влади на всіх рівнях, в розрізі усіх сфер, це інструмент боротьби з корупцією та бюрократією.

«Гаряча лінія» допоможе проводити моніторинг роботи місцевих органів виконавчої влади, управлінь, відомств, організацій – бачити, як вони вирішують ті проблемні питання, з якими до них звертаються громадяни.

Це дозволить робити додатковий аналіз ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню у подальшому.

Гаряча лінія працює у будні дні з 8 до 17 години.

Телефонуйте – 0800 502 191

Дата: 11.01.2017    Всі новини розділу →