Деклараційна кампанія 2017 року

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу громадян, власників земельних ділянок (паїв), що до початку деклараційної кампанії – 2017 року.

Відповідно до ст. 49 Податкового кодексу України (далі ПКУ), усі фізичні особи, які  у 2016 році отримали доходи, що підлягають оподаткуванню, зобов’язані до 1 травня 2017 року подати  податкову декларацію про майновий стан, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік. Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859»

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС в Миколаївській області нагадує, що відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 року №8073-Х неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також нагудуємо, що платник податку (громадянин) також несе фінансову відповідальність за несвоєчасне подання річної декларації про майновий стан і доходи з врахуванням вимог и.179.2, п.179.4 ст.179 ПКУ. Несвоєчасне подання платником податків або іншими особами податкових декларацій несе за собою накладання штрафу в розмірі 170 грн. за кожне неподання, або несвоєчасне подання згідно п.120.1 ст.120 Податкового Кодексу України.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Снігурівському відділенні Баштанської ОДПІ ГУ ДФС в Миколаївській області за адресою м. Снігурівка вул. Центральна 3/1.

Дата: 10.01.2017    Всі новини розділу →