Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Деклараційна кампанія 2017 року

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу громадян, власників земельних ділянок (паїв), що до початку деклараційної кампанії – 2017 року.

Відповідно до ст. 49 Податкового кодексу України (далі ПКУ), усі фізичні особи, які  у 2016 році отримали доходи, що підлягають оподаткуванню, зобов’язані до 1 травня 2017 року подати  податкову декларацію про майновий стан, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік. Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859»

Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС в Миколаївській області нагадує, що відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 року №8073-Х неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також нагудуємо, що платник податку (громадянин) також несе фінансову відповідальність за несвоєчасне подання річної декларації про майновий стан і доходи з врахуванням вимог и.179.2, п.179.4 ст.179 ПКУ. Несвоєчасне подання платником податків або іншими особами податкових декларацій несе за собою накладання штрафу в розмірі 170 грн. за кожне неподання, або несвоєчасне подання згідно п.120.1 ст.120 Податкового Кодексу України.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Снігурівському відділенні Баштанської ОДПІ ГУ ДФС в Миколаївській області за адресою м. Снігурівка вул. Центральна 3/1.Дата: 10.01.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції