Рятувальники Миколаївщини застерігають!

В найближчі дні на території області очікується найвищий клас пожежної небезпеки.

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру у період  з 19 по 22 липня 2016 року у більшості південних, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Кіровоградській областях очікується надзвичайна  (5 класу) пожежна небезпека. У зв’язку з цим, звертаємося до всіх громадян бути пильними та не провокувати виникнення пожеж в природних екосистемах та у житловому секторі.

З метою недопущення виникнення пожеж дотримуйтесь наступних правил:

1. Не розпалюйте багаття поблизу із лісовими насадженнями, на відкритих територіях, де спостерігається велике скупчення сухої рослинності, поблизу із господарчими будівлями, житловими будинками тощо.
2. Не залишайте вогонь без нагляду.
3. Не дозволяйте дітям гратися із сірниками, запальничками, свічками тощо.
4. Не залишайте сміття в невстановлених місцях, в лісі після відпочинку, на узбіччях доріг тощо. Пам’ятайте, що навіть скляна пляшка, яка тривалий час знаходиться під променями сонця може спрацювати як запалювальна лінза.
5. Не кидайте непогашені сірники та недопалки, особливо проїжджаючи повз сільськогосподарські угіддя, в лісових масивах, там, де є суха рослинність.

Пам’ятайте, дотримання цих елементарних правил протипожежної безпеки – це запорука збереження природного фонду та недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах!

Дата: 20.07.2016    Всі новини розділу →