Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2016 року.

Сільгосптоваровиробники району продовжують збирання ранніх зернових культур урожаю 2016 року. За оперативними даними за станом на 17.07.2016 року сільгосптоваровиробниками району обмолочено 46522 га ранніх зернових культур (92,1 % до прогнозу), при цьому валовий збір складає 141,7 тис. тонн зерна при середній урожайністі 30,5 ц/га.

В розрізі категорій агроформуваннями району зібрано 79,8 тис. тонн зерна при урожайності 41,7 ц/га, фермерськими господарствами – 14,3 тис. тонн при урожайності 22,9 ц/га, господарствами населення намолочено 45,6 тис. тонн зерна при середній урожайності 22,4 ц/га та, іншими категоріями господарств намолочено 2 тис. тонн зерна при середній урожайності 25,2 ц/га.

Озимої пшениці по всіх категоріях господарств із площі 18486 га намолочено 70150 тонн при середній урожайності – 37,9 ц/га. Найбільша урожайність в господарствах ТОВ «АГРО ЮТАС», ДП ТОВ «НІК ЮТАС» ,ПСП «Роднічок», ТОВ НВП «Авангард», ТОВ СП «Нібулон», ПОСП «Куйбишевське», ПОСП ім. Суворова.

Озимого ячменю по всіх категоріях господарств із площі 12261 га намолочено 36133 тонн при середній урожайності – 29,5 ц/га. Найбільша урожайність в господарствах ПСП «Роднічок» , ТОВ НВП «Авангард», ТОВ «АГРО ЮТАС», ДП ТОВ «НІК ЮТАС» , ТОВ СП «Нібулон», ПОСП ім. Суворова.

Ярого ячменю по району намолочено 34301 тонн із загальної площі 15205 га при середній урожайності 22,6 ц/га. Найвища урожайність в ТОВ СП «Нібулон», ПОСП ім. Суворова, ДП «Південне».

Гороху по району зібрано на площі 175 га (100 % до прогнозу) намолочено 435 тонн при середній урожайності – 24,8 ц/га.

Ріпаку зібрано на площі 500,14 га (100 % до прогнозу), намолочено 1051,8 тонн при урожайності 21,0 ц/га.

В цілому на збиральних роботах за останню добу працювало 112 одиниць зернозбиральних комбайнів, при цьому добовий виробіток на 1 комбайн складає близько– 21 га.

На звільнених площах проводиться підготовка ґрунту для посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2017 року, на цей час фактично підготовлено 34,2 тис. га.

Дата: 18.07.2016    Всі новини розділу →