Сесія районної ради

Сьогодні відбулася перша сесія новообраної районної ради сьомого скликання, на яку прибули всі тридцять три депутати. На початку засідання голова районної виборчої територіальної комісії Філоненко Л.І. оприлюднила офіційні дані виборів депутатів районної ради, які відбулися 25 жовтня.

Депутати обрали тимчасову президію і розпочали процедуру обрання голови районної ради. На цю посаду висунули одну кандидатуру – Тетяну Андріївну Мезіну представника політичної партії Блок Петра Порошенка „Солідарність”. Виконуючи всі вимоги діючого законодавства, спочатку було обрано лічильну комісію, яка готувала бюлетені, проводила процедуру таємного голосування та підрахунку голосів. Після дотримання всіх процедур, одноголосно, головою Снігурівської районної ради обрано Мезіну Т.А. Попереду підготовча робота із визначення членів постійних комісій.

Дата: 27.11.2015    Всі новини розділу →