Андрій Бохонок: Ми всі зацікавлені в тому, щоб наші територіальні громади були дієвими.

Вчора, 24 березня, заступник голови райдержадміністрації Андрій Бохонок та голова районної ради Валерій Козирєв взяли участь в сесії Василівської сільської ради, на якій відбулося обговорення Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” з депутатами та представниками Василівської, Павлівської та Тамаринської сільських рад.

Розпочавши засідання, голова Василівської сільської ради Іван Гобокан зазначив, що в районні активно розпочався процес обговорення можливого об’єднання сільських рад. Деякі сільські ради вже прийняли відповідні рішення, тому він також виступив з ініціативою можливого об’єднання Василівської, Павлівської, Тамаринської сільських рад. А також виступив з пропозицією щоб саме с.Василівка стала адміністративним центром в разі об’єднання трьох вищезазначених сільських рад. Висловлювали і свою думку представники влади району а також Павлівської і Тамаринської сільських рад. Дискусія тривала досить довго але всі учасники зійшлись на тому, що об’єднання громад можливе лише за умови, якщо це дасть позитивний результат.

- Ми всі зацікавлені в тому, щоб наші територіальні громади були дієвими. - підкреслив заступник голови райдержадміністрації Андрій Бохонок.

Він зазначив, що на разі вивчається дане питання в районі, вивчається інформація стосовно бюджетів сільських рад, площі земель, кількості населення, бюджети на утримання ДНЗ, ЗОШ, ФАПів, будинків культури і т.д ,тобто, всі можливі надходження та видатки. Після отримання повної інформації та проведення розрахунків з даного питання та внесення змін в законодавство, буде проведено додаткові обговорення та консультації з громадами, що виявили бажання до об’єднання.

Дата: 25.03.2015    Всі новини розділу →